Witamy na stronie grzejnikiadax.pl
ADAX International: PL

O firmie

Firma ADAX AS została założona w 1948 r. i jest wyłączną własnością norweskiego koncernu przemysłowego Glen Dimplex. Głównym celem firmy jest rozwój i wprowadzanie na rynek urządzeń grzewczych. Firma obecnie zatrudnia ponad 200 pracowników w dwóch głównych gałęziach: firmach Adax AS w Svelvik w Norwegii oraz UAB ADAX w Panevėžys na Litwie. Przez cały okres istnienia, zbierane doświadczenia zaowocowały rozwinięciem profesjonalnej organizacji sprzedaży i serwisu produktów, służących klientom na wszystkich głównych rynkach europejskich, a także na innych kontynentach. Celem codziennej pracy zaangażowanej załogi firmy ADAX jest zaoferowanie rynkowi nowych, innowacyjnych produktów, tak aby klienci mieli do dyspozycji urządzenia grzewcze najwyższej jakości technicznej i estetycznej, realizujące w pełni ich oczekiwania.

Firma ADAX produkuje elektryczne urządzenia grzewcze do zastosowań domowych i przemysłowych, w ramach wyłącznych marek ADAX, GLAMOX heating oraz NOREL, charakteryzujące się nowoczesnym wyglądem i zaawansowanymi rozwiązaniami elementów sterujących, jak również klimakonwektory, grzejniki przenośne, suszarki do obuwia i grzejniki-wieszaki. Firma ADAX kładzie nacisk na wysoką estetykę wyglądu produktów, wykonanie z materiałów przyjaznych zarówno środowisku naturalnemu, jak i użytkownikom, łatwość obsługi, która przekłada się na wysoką efektywność energetyczną. Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjności, dziś ADAX jest liderem rynku norweskiego oraz w wielu regionach krajów skandynawskich. Co więcej, ADAX prowadzi eksport do szeregu krajów europejskich i na cały świat. Produkty firmy ADAX eksportowane są do Bułgarii, Chorwacji, Danii, Estonii, Łotwy, Finlandii, Grecji, Węgry, Japonii, Polski, Szwecji, Szwajcarii i innych krajów Europy i świata.
Grzejniki elektryczne są używane w systemach grzewczych domów mieszkalnych, szkół, hoteli, kawiarni, restauracji, sklepów itd. Ogrzewanie elektryczne może stanowić główne lub dodatkowe źródło ciepła. Wszystkie produkty ADAX mają certyfikat CE, a gwarancja na nie wynosi 5 lat.

Firma ELEKTRA od 1994 roku jest generalnym dystrybutorem grzejników Adax.PANELOWE GRZEJNIKI
ELEKTRYCZNE

Do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, usługowo-handlowych i innych.